Fuji - Nástěnné klimatizace

typ LT

Luxusní nástěnná klimatizační jednotka s elegantním designem a výbornými vlastnostmi. Perfektní řešení pro požadavek topení v zimě. Během topícího režimu jednotka hladce funguje až do -20°C venkovní teploty. Funkce lidského senzoru poskytuje optimální ekonomiku provozu prostřednictvím inteligentního ovládání celého systému a upravuje výkon jednotky v závislosti na přítomnosti osob v místnosti.

typ LU

Elegantní design, který získal několik prestižních ocenění, kombinuje výbornou účinnost a ekonomiku provozu – to je LU série od Fuji Electric.

typ LLCC

Modely LLCC jsou základní řadou nástěnných jednotek Fuji Electric. Kompaktní vnitřní jednotky s hustým dvojitým výparníkem udržují konstatní teplotu v místnosti. Flexibilní inverterové řízení zajišťuje vysokou účinnost a energetickou úsporu.

typ LF

Série LF Fuji Electric je navržena pro velké místnosti a prostory. To je také důvodem pro velký výkon těchto jednotek. Série LF má nejen vysokou účinnost, ale také zároveň nízkou spotřebu elektrické energie.

typ LLC

Modely LLC jsou základní řadou nástěnných jednotek Fuji Electric. Kompaktní vnitřní jednotky s hustým dvojitým výparníkem udržují konstatní teplotu v místnosti. Flexibilní inverterové řízení zajišťuje vysokou účinnost a energetickou úsporu.

Právě prohlížíte klimatizace FUJI

Nenašli jste co potřebujete? Zkuste prohlédnout i klimatizace SINCLAIR nebo nás kontaktujte.

Zpráva