Fuji - Mezistropní jednotky

typ LL

Štíhlé „slim“ mezistropní klimatizační jednotky s nízkým profilem jsou určeny pro montáž do úzkých mezistropních prostor. Jednotky od 3,5 do 5,2 kW mohou být instalovány také ve svislé poloze. Jednotky disponují rozšířenými možnostmi dalšího příslušenství.

typ LM

Mezistropní střednětlaké klimatizační jednotky disponují rozšířenými možnostmi dalšího příslušenství. Díky potrubnímu systému mohou být klimatizovány až 4 místnosti najednou nebo lze proud vzduchu rozvést do čtyř různých míst v místnosti. Přívod vzduchu může být vybrán ze dvou míst. Jedná se o výkonné a tiché klimatizace s velkou kapacitou pro velké místnosti. Jsou ideálním řešením pro hotely, restaurace, kina, divadla a další. Řízení pomocí i-PAM měniče umožňuje jednotce pracovat v širokém rozsahu teplot, aniž by ztratily schopnost vytápění a chlazení.

typ LH

Mezistropní střednětlaké klimatizační jednotky disponují rozšířenými možnostmi dalšího příslušenství. Díky potrubnímu systému mohou být klimatizovány až 4 místnosti najednou nebo lze proud vzduchu rozvést do čtyř různých míst v místnosti. Přívod vzduchu může být vybrán ze dvou míst. Jedná se o výkonné a tiché klimatizace s velkou kapacitou pro velké místnosti. Jsou ideálním řešením pro hotely, restaurace, kina, divadla a další. Řízení pomocí i-PAM měniče umožňuje jednotce pracovat v širokém rozsahu teplot, aniž by ztratily schopnost vytápění a chlazení. Speciální režim pro venkovní jednotky umožňuje snížení hluku až o 4 dB.

Právě prohlížíte klimatizace FUJI

Nenašli jste co potřebujete? Zkuste prohlédnout i klimatizace SINCLAIR nebo nás kontaktujte.

Zpráva