Sinclair - SVD4 systémy

VENKOVNÍ JEDNOTKY - malé

Malé SDV4 venkovní jednotky nabízíme v různých výkonech chlazení a topení. Vnitřní jednotky jsou dodávány samostatně.

VENKOVNÍ JEDNOTKY - modulární

Modulární SDV4 venkovní jednotky nabízíme v různých výkonech chlazení a topení. Vnitřní jednotky jsou dodávány samostatně.

NÁSTĚNNÉ JEDNOTKY

SDV4 inverterové nástěnné vnitřní jednotky nabízíme v různých výkonech chlazení a topení. Venkovní jednotky jsou dodávány samostatně.

KAZETOVÉ JEDNOTKY

Pro instalace do dvojitých stropů nabízíme modelovou řadu SDV4 inverterových kazetových jednotek o rozměrech 630 x 570mm a 840 x 840mm. Čtyři výstupy vzduchu zajišťují rovnoměrné promíchání vzduchu v místnosti s možností nastavení pozice lamel. Samozřejmostí jsou antikorozní vlastnosti výměníků a funkce autorestart. Nabízí se možnost ovládání standartním dálkovým nebo komforním nástěnným ovladačem. Kazetové vnitřní jednotky nabízíme v různých výkonech chlazení a topení. Venkovní jednotky jsou dodávány samostatně.

PODSTROPNĚ-PARAPETNÍ JEDNOTKY

Pro instalace do místností bez dvojitých stropů nabízíme modelovou řadu inverterových podstropně-parapetních vnitřních jednotek. Představují ideální klimatizační zařízení pro obchody, kde je potřeba místo na stěnách a strop je volný. Mohou být instalovány i ve svislé poloze v pozici radiátorů. Samozřejmostí jsou antikorozní vlastnosti výměníků a funkce autorestart. Nabízí se možnost ovládání standartním dálkovým ovladačem nebo komforním nástěnným ovladačem. Podstropně-parapetní vnitřní jednotky nabízíme v různých výkonech chlazení a topení. Venkovní jednotky jsou dodávány samostatně.

KANÁLOVÉ JEDNOTKY

Ideální klimatizační zařízení pro haly, dílny a větší místnosti představuje modelová řada vnitřních SDV4 inverterových kanálových jednotek. Díky silnému výkonu je zajištěno mohutné proudění vzduchu z jednotky. Vzduch se tak dostane i do těch nejvzdálenějších koutů. Ovládání je řešeno komforním nástěnným ovladačem. Samozřejmostí jsou antikorozní vlastnosti výměníků a funkce autorestart. Kanálové vnitřní jednotky nabízíme v různých výkonech chlazení a topení. Venkovní jednotky jsou dodávány samostatně.

KANÁLOVÉ JEDNOTKY - VYSOKOTLAKÉ

Ideální klimatizační zařízení pro haly, dílny a větší místnosti představuje modelová řada vnitřních SDV4 inverterových kanálových jednotek. Díky vysokému tlaku je zajištěno mohutné proudění vzduchu z jednotky. Vzduch se tak dostane i do těch nejvzdálenějších koutů. Ovládání je řešeno komforním nástěnným ovladačem. Samozřejmostí jsou antikorozní vlastnosti výměníků a funkce autorestart. Vysokotlaké kanálové vnitřní jednotky nabízíme v různých výkonech chlazení a topení. Venkovní jednotky jsou dodávány samostatně.

KANÁLOVÉ JEDNOTKY - S PŘÍVODEM VZDUCHU

Ideální klimatizační zařízení pro haly, dílny a větší místnosti představuje modelová řada vnitřních SDV4 inverterových kanálových jednotek. Díky silnému výkonu je zajištěno mohutné proudění vzduchu z jednotky. Hlavní výhodou je přivádění čerstvého vzduchu do místnosti, kde je následně ochlazen. Ovládání je řešeno komforním nástěnným ovladačem. Samozřejmostí jsou antikorozní vlastnosti výměníků a funkce autorestart. Kanálové vnitřní jednotky s přívodem čerstvého vzduchu nabízíme v různých výkonech chlazení a topení. Venkovní jednotky jsou dodávány samostatně.

KONZOLOVÉ JEDNOTKY

Pro instalace v pozici radiátorů nabízíme modelovou řadu vnitřních SDV4 inverterových konzolových jednotek. Představují ideální klimatizační zařízení pro kanceláře, kde je potřeba rychlé ochlazení vzduchu s nízkou hlučností. Samozřejmostí je funkce autorestart a možnost ovládání standartním dálkovým ovladačem. Konzolové vnitřní jednotky nabízíme v různých výkonech chlazení a topení. Venkovní jednotky jsou dodávány samostatně.

SDV4 PŘÍSLUŠENSTVÍ

Zde najdete doplňkové příslušenství pro SDV4 komerční systémy.

Právě prohlížíte klimatizace SINCLAIR

Nenašli jste co potřebujete? Zkuste prohlédnout i klimatizace FUJI nebo nás kontaktujte.

Zpráva